Powrót

nasza firma

ProMora Polska działa na rynku polskim nieprzerwanie od 1992. Jest partnerem handlowym na prawach wyłączności na rynku polskim firm: RJ Laser GmbH – producenta urządzeń laserowych, oraz Ondamed GmbH – producenta systemu ONDAMED®. Jako wyłączny przedstawiciel handlowy Med-Tronik GmbH, niemieckiego producenta biofizykalnych urządzeń diagnostycznych i terapeutycznych, wprowadziła w 2000 na rynek polski aparaty typu MORA®.

ProMora Polska zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń oraz jako jedyna autoryzowana w Polsce placówka prowadzi szkolenia z zakresu ich obsługi, wydając stosowne certyfikaty, a także warsztaty i seminaria z dziedziny medycyny integracyjnej, magnetoterapii ONDAMED®, EAV, laseroterapii i laseropunktury, terapii MORA®, analizy środowiska wewnętrznego metodą prof. Vincenta.

Począwszy od doradztwa przy wyborze urządzeń, optymalnego finansowania po profesjonalną instalację, wdrożenie, szkolenia oraz obsługę serwisową firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane rozwiązania spełniły oczekiwania Klientów.

Wszystkie oferowane przez ProMora Polska urządzenia posiadają certyfikaty zgodności z Dyrektywą Unii Europejskiej 93/42/EWG dla urządzeń medycznych, wydawane przez jednostki notyfikowane, i zgodnie z przepisami oznaczone są znakiem CE, potwierdzającym, że wyrób nim oznaczony spełnia wszystkie wymagania dotyczących go dyrektyw UE i że dopełniono odpowiedniej procedury oceny zgodności.

Sprzedaż, serwis, szkolenia

  • ProMora Polska posiada wyłączność sprzedaży na terenie Polski wszystkich urządzeń ze swojej oferty handlowej.
  • Oferowany sprzęt nowy objęty jest 2-letnią gwarancją, natomiast sprzęt rekondycjonowany gwarancją 1-roczną (w niektórych wypadkach 2-letnią).
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu świadczony jest zarówno przez ProMora Polska jak i dział techniczny producenta.
  • Szkolenia z zakresu obsługi urządzeń i obsługi oprogramowania są dla naszych Klientów bezpłatne.
  • Obok sprzętu oferujemy również literaturę przedmiotu i filmy szkoleniowe na DVD.
  • Organizujemy i prowadzimy wraz z lekarzami weterynarii szkolenia i warsztaty z zakresu laseroterapii i laserpunktury dla leakrzy weterynaii i zoofizjoterapeutów. Organizujemy również warsztaty i seminaria z zakresu magnetoterapii ONDAMED®, EAV, laseroterapii i laseropunktury, aurikulopunktury, analizy środowiska wewnętrznego wg prof. Vincenta oraz biorezonansu a także innych metod medycyny integracyjnej. Naszymi wykładowcami są doświadczeni lekarze praktykujący od lat medycynę integracyjną.
  • Oferujemy również ocenę techniczną i wycenę urządzeń używanych z rynku wtórnego.

 

facebook-logo-366x366

http://www.laserforvets.co.uk