Na czym polegają specjalne gry strategiczne dla psich pupili?

Dużo jest dziś różnych gadżetów dla zwierząt, dzięki którym moglibyśmy uczynić, że życie ich będzie atrakcyjniejsze. Musimy jednak namyśleć się jakiego rodzaju będą idealne dla szczeniaczka a jakiego rodzaju dla psiaka dorosłego.
Pies powinien móc objąć szczęką co najmniej część gadżetu.

gadżety dla psów

Autor: Prayitno/ more than 2 millions views: thank you!
Źródło: http://www.flickr.com
pazury

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com

pogoda

Autor: superfem
Z tego też powodu wybierając gadżety dla psów powinniśmy mieć na uwadze wysokość psa. Mały pies ma jeszcze zęby mleczne, które nie są tak wytrzymałe jak zęby stałe. Gadżety dla szczeniaka muszą być zatem drobniejsze oraz wyprodukowane z miękkiego tworzywa. Na start dobry będzie gryzak do pielęgnowania uzębienia. Jest to mała zabawka oraz posiada wiele nacięć, w które można wsunąć smakołyki. Może pomóc to odwrócić uwagę należącego do nas psa od gryzienia butów. Taka zabawka usuwa kamień nazębny, masuje przyzębia oraz poprawia ich ukrwienie. Dla małych szczeniaków świetnie sprawdzać się będzie wykonane z gumy frisbee. Jeżeli zdecydujemy się na właściwy rozmiar, szczeniak chwyci je ząbkami. Jest to miękka zabaweczka, dlatego też będzie bezpieczna dla zębów psiaka.
Im psiak jest starszy, tym jest w mniejszym stopniu ruchliwy. Są specjalne zabaweczki dla starszych psów. Zabawki są zazwyczaj wyprodukowane z miękkiego surowca.

Zajrzyj do wpisu, który umieściliśmy pod poniższym linkiem i czytaj więcej karma dla szczeniąt na ten temat, który najwidoczniej Cię zaintrygował. Nie czekaj!

Psi emeryt uwielbia zabawki do rzucania czy gryzienia. Prawidłowo jest wybierać zabawki, jakie mają otwór na przekąski. psy bardzo uwielbiają zabawki, które piszczą. Niezwykle uznaną zabawką jest gumowa kaczka lub kurczak z gumy. Może być również piłeczka do tenisa z piszczałką. Nie jest ona wypełniona gazem, z tego też powodu pies mógłby zabawiać się nią bezpiecznie.

Moglibyśmy także kupić gadżety dla psów, które nie wydają dźwięków a uczą psiaka. Mogą to być przeróżne gry strategiczne, które opierają się na ukrywaniu na planszy różnych smakołyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*